המלצות

אבחון דידקטי ירושלים מומלץ מאוד!

מאבחן מקצועי עם ידע רב! שמי אלי רופא במקצועי, פנינו לפיליפ עבור אבחון דידקטי לרועי בן ה-14. האמת הייתי סקפטי מאוד בנוגע לחשיבות של האבחון והייתי בטוח שזה עסק מסחרי ולא רציני. אשתי לחצה עלי להיות נוכח בפגישה עם פיליפ המאבחן ואני מודה הוקסמתי מהאישיות ומהמקצועיות של פיליפ. לאחר תהליך האבחון קיבלנו המלצות לבית הספר ואסטרטגיות למידה יעילות עבור רועי, בנוסף רכשנו ידע רב על נושא טיפול בילדים עם לקויות למידה אך בעיקר רכשנו "חבר" עם אוזן קשבת ואמונה יוצאת דופן ביכולות של כל ילד להצליח. פיליפ החזיר לנו את האימון בילד, כיום אנו לא שופטים אותו ולא מאשימים אותו אלא מבינים את רועי, תומכים בו ומשתדלים לעשות הכל כדי לקדם אותו. רועי מרגיש כאילו נולד מחדש והמתחים בבית פחתו לאין ערך. לסיכום תהליך האבחון היווה עבור התא המשפחתי שלנו: שינוי דרסטי ומשמעותי!

תודה רבה והוקרה רבה לפיליפ מאבחן דידקטי בירושלים!אלי ומרגלית מירושלים.

ממליצה על אבחון דידקטי ירושלים!

ברצוני להודות לפיליפ מאבחן דידקטי ירושלים על השירות האמין, האדיב והמקצועי. תהליך האבחון היה מעמיק ולמדנו רבות הודות הקשיים של ביתנו ובעיקר על היכולות שיש בה. פיליפ ידע להדריך אותנו ועודד אותנו לאורך כל הדרך. אנו נפגשים איתו לעתים כשיש צורך ומקבלים אוזן קשבת אמפטיה ובעיקר מלא טיפים שימושיים לחיי היום יום.לסיכום מומלץ ביותר

תודה לפיליפ רחל מירושלים.

אבחון דידקטי ירושלים אנו מרוצים מאוד!

הבת שלנו עשתה אבחון אצל פיליפ מאבחן דידקטי בירושלים, ומאז חל שינוי משמעותי אצלה. לפני האבחון לא היה לה מוטיבציה ללמוד והיתה לה גישה שלילית על עצמה. כיום לאחר התהליך של האבחון היא מרגישה טוב יותר ומוכנה לקבל סיוע ואף אומרת שמרגישה שהתקדמה. המאבחן פיליפ הינו איש מקצועי מאוד עם ידע רב בתחום. גם לנו ההורים פיליפ נתן עצות טובות ושימושיות שעוזרות לנו. גם הילדה קיבלה אסטרטגיות למידה על ידי המאבחן פיליפ. כיום אנו מרגישים שלמרות שעלות האבחון אינה זולה, עבור מה שקיבלנו זה שווה כל גרוש. המאבחן השקיע שעות רבות יחד איתנו ועם הילדה וזאת לפני האבחון, בזמן האבחון וגם לאחר שקיבלנו את הדו"ח הכתוב הוא ניפגש עם הילדה כדי להנחות אותה. אנו ממשיכים לשמור על קשר ולהתייעץ איתו בעת הצורך. פיליפ המאבחן נענה תמיד לפניותינו ומשתדל לתת מענה לבקשותינו. אנו מרגישים שגם לאחר האבחון יש עם מי להתייעץ ומישהו מנחה אותנו. לסיכום אנו ממליצים החום לפנות לאבחון דידקטי ירושלים ומודים לפיליפ על כל מה שעשה עבורנו ההורים ועבור ביתנו.

תודה לפיליפ משפחת בנחמו מירושלים.

אבחון דידקטי ירושלים אבחון אמין ומקצועי!

עשיתי אבחון אצל אבחון דידקטי ירושלים ואני מאוד מרוצה מהיחס שקיבלתי מהמאבחן פיליפ. הוא סימפטי, סבלני, ישר ואמיתי, הוא ידע לציין את התחומים בהם אני טוב יותר ולא היסס במקביל לציין את התחומים בהם קיים קושי. החשוב עבורי שהוא נתן לי כלים אמיתיים להתמודד עם הקשיים. אני מרגיש שעכשיו התמונה ברורה יותר ואני יודע על מה לעבוד ועל אלו נושאים עלי להשקיע מאמצים אני ממליץ מאוד לפנות לאבחון דידקטי ירושלים.

תודה נועם

אילן דדון

אורן מירושלים

מאבחן מומחה ומקצועי! ברצוני לציין את המקצועיות של פיליפ המאבחן. בעקבות האבחון גליתי שקיימות אצלי יכולות רבות שבעזרתן כיום אני מצליח להתמודד מול הקשיים שיש לי בלימודים. לפיליפ אוזן קשבת ויכולת איתור קשיים וכישורים גבוהים מאוד. בעקבות הדו"ח של האבחון קיבלתי התאמות לדרכי היבחנות לבגרויות דבר אשר מסייע לי רבות. התהליך של האבחון ארוך אמנם אם כי נראה לי עדיף על אבחון מהיר. פיליפ אינו ממהר להציע פרופיל, אלא בודק את כל התחומים הרלוונטיים ללמידה על מנת למפות את כוחותיו ואת נקודות התורפה של התלמיד. לסיכום אני ממליץ לפנות אליו לשם קבלת חוות דעת מקצועית .

בברכה אורן תלמיד כיתה יב בירושלים.

קורין מירושלים

אבחון רציני אמין מקצועי הנותן מענה לפניות ההורים ומאפשר לילד לפתוח דף חדש ולהתחיל לרכוש אסטרטגיות מתאימות להתמודדות מול הקשיים. לפיליפ יש גישה נעימה מעודדת ותומכת אדם סבלני לא ממהר להסיק מסקנות גורפות לוקח בחשבון את יכולות הילד וכישוריו נותן המלצות מפורטות לטיפול ודרכים להתמודדות . אנו מרוצים וממליצים מאוד על פיליפ כמאבחן ומטפל בליקויי למידה.

בהערכה רבה משפחת כהן מירושלים.

אייל מירושלים

ממליץ בחום ובאהבה על אבחון דידקטי ירושלים!
פיליפ הינו מאבחן אמין, ישר, מקצועי, בעל שיקול דעת, יעיל, יודע לגלות את הצדדים החיוביים שבאדם ולהמליץ על טיפול תואם. לא תיארתי לעצמי שהוא ישקיע כל כך הרבה שעות כדי למצוא את הנוסחא המתאימה ביותר עבורי והכול עם סבלנות וכבוד! היום אני מרגיש אדם אחר: מחוזק ובעל דימוי עצמי טוב לעומת מה שהיה לפני המפגש עם פיליפ המאבחן. אני רק מצטער שלא הכרתי את פיליפ קודם לכן, הייתי חוסך לעצמי עלבונות ותסכולים מיותרים!

אקיצור... אבחון דידקטי ירושלים המנוהל ע"י פיליפ אני ממליץ מאוד!

אסנת מירושלים

ממליצים על אבחון דידקטי ירושלים פיליפ מאבחן דידקטי:
הייתי באחת ההרצאות של פיליפ המאבחן בנושא טיפול בילדים עם לקויות למידה והתרשמתי מאוד מהידע הרב ומהגישה היוצאת דופן של פיליפ. בעקבות ההרצאה החלטנו שכדאי להתייעץ עם המאבחן ועשינו אבחון לבן שלנו. אנו מרוצים מאוד מהשירות המקצועי והרציני שקיבלנו. דו"ח האבחון מפורט ומקיף ויש בתוכו המלצות רבות להורים ולצוות המורים וכן אסטרטגיות למידה עבור הילד.

אני ממליצה לכל מי שצריך אבחון לפנות לאבחון דידקטי ירושלים מומלץ מאוד

אורית מירושלים

מרוצים מאוד מאבחון דידקטי ירושלים פיליפ מאבחן דידקטי:
גם אני הייתי באחת ההרצאות של פיליפ המאבחן בנושא טיפול בילדים עם לקויות למידה ונהניתי מאוד, למדתי רבות הודות הלקויות השונות ועל מגוון דרכי הטיפול בהן. פיליפ עשה רושם של אדם מיוחד עם ניסיון רב בתחום, רואים שהוא אוהב את התחום בו הוא עוסק.

אין לי צורך באבחון אך אני ממליצה לפנות אליו להתייעצות בנושא התמודדות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. בברכה אורית מירושלים.

אורנה מירושלים

שמי אורנה, פנינו לפיליפ מאבחן דידקטי בירושלים לשם עריכת אבחון דידקטי לבת שלנו הלומדת בכיתה י'. בבית הספר המחנכת המליצה מזמן לעשות אבחון וחיכינו ודחינו את הנושא. לאחר שפנינו לפיליפ המאבחן, מיד גילינו שחבל שלא ערכנו את האבחון קודם לכן. קיבלנו שירות מקצועי, ורציני ביותר. האבחון עזר לילדה להבין את התחומים בהם היא מוכשרת ועל אלו תחומים עליה לעבוד בעזרת אסטרטגיות למידה. בעקבות האבחון היא מרגישה בטוחה בעצמה, ומצליחה להתמודד מול הקשיים שיש לה בעזרת הסיוע של פיליפ. בנוסף אנו מקבלים הדרכה מידי שבוע על ידי פיליפ לשם התמודדות עם האתגר הכרוך בגידול ילדים בעלי צרכים מיוחדים.

אנו מאוד מרוצים מהשירות שקיבלנו אנו ממליצים מאוד על אבחון דידקטי ירושלים. אורנה מירושלים.

עליזה ממליצה על אבחון דידקטי ירושלים

שמי עליזה מירושלים, אני מרוצה מאוד משירות האדיב, אמין מקצועי ורציני שקיבלנו מפיליפ מאבחן דידקטי. לפיליפ יכולת אבחנה מקצועית ובעל ידע רב בתחום ליקויי למידה. בנוסף לאבחון קיבלנו הדרכה וגם צוות בית הספר קיבל הדרכה על ידי פיליפ.

מומלץ מאוד להיעזר בו לצורך אבחון דידקטי!

אלחנן ממליצים על אבחון דידקטי ירושלים!

אבחון מקצועי, מקיף ומפורט! יצרנו קשר עם פיליפ המאבחן ופגשנו איש אמין, בעל ידע רב בתחום ליקויי למידה. פיליפ ידע לתאר ולהסביר לנו את המצב בו נמצא הבן שלנו. הדריך אותנו וייעץ לנו בעקבות האבחון חל שינוי רציני ואבי הבן שלנו התחיל לגייס את עצמו ללמידה.

אנו ממליצים לפנות לאבחון דידקטי ירושלים!

רפאל מאבחן מצויין ואיש טוב!

גם אני עשיתי איבחון אצל פיליפ ואני מרוצה מאוד! פיליפ מורה טוב שיודע לדבר בשפה של הילדים ומבינים אותו והוא מבין אותנו. פיליפ נתן לי דרכים כדי להצליאך יותר טוב בלימודים שלי. יש לי קשיים אבל אני עובד על זה! אני ממליץ מאוד ליפנות לפיליפ. אני רפאל תלמיד כיתה ח' ולומד בירושלים. אני ימשיך ליפנות לפיליפ אבחון דידקטי ירושלים.

תודה לפיליפ אתה תותח!!

משפחת שגב מירושלים

אבחון מפורט ומקצועי ממליצים על אבחון דידקטי ירושלים!
קיבלנו שירות מקצועי ואמין על ידי פיליפ מאבחן דידקטי ירושלים. האבחון כלל התאמות לדרכי היבחנות, המלצות להוראה מתקנת, הדרכה להורים, הדרכה לצוות המורים בבית הספר, הנחייה לילד כולל הקניית אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת והכול כלול במחיר. פיליפ השאיר בנו רושם של אדם מקצועי בעל יכולת הבחנה טובה אשר ידע לזהות את כוחותיו ויכולותיו של הילד, בנוסף החזיר ליצחק הבן שלנו, את הביטחון העצמי שלו. אנו ממליצים בחום לפנות לפיליפ לצורך עריכת אבחון דידקטי.

באותה הזדמנות אנו מודים לפיליפ על השירות האדיב והמקצועי שקיבלנו משפחת שגב ירושלים.

אביטל מירושלים פיליפ המאבחן הציל אותי!

אני לא מגזימה בכך שפיליפ הציל אותי! הגעתי אליו לאחר שמצבי הלימודי היה "על הפנים" והדימוי העצמי שלי כמובן שאף לאפס. ראשית מצאתי אצל פיליפ הבנה למצבי, סבלנות, כנות, אמפטיה ובעיקר מורה, מדריך ויועץ ברמה גבוהה מאוד !
פיליפ ידע לזהות את התחומים בהם אני חלשה ומתקשה אך במקביל זיהה את התחומים בהן אני טובה במיוחד וכן את כישוריי הלימודיים והרגשיים. הוא ידע לכוון אותי להיעזר במוקדי הכוח שלי בכדי להתמודד מול קשייו. רכשתי אצלו אסטרטגיות למידה מועילות ויעילות התואמות ליכולותיי. כמו כן הוא סייע לי לגבש לעצמי סגנון למידה יעיל.לאחר סידרת המפגשים איתו אני מרגישה כאילו נולדתי מחדש ואני לא מגזימה בהגדרה. כעת אני מודעת למצבי, יודעת להעריך את מוקדי הכוח שיש בי ולהיעזר בהן מול האתגרים העומדים בפניי. אני מסוגלת לדבר בפני אנשים אחרים על קשייו וללא כל בושה.
היה לי חשוב לשתף את הקוראים על התהליך המיוחד וכה חשוב שעברתי בזכות פיליפ המאבחן הוא סייע לי להפוך מאדם התלוי במורים ובעזרה של אחרים, לאדם עצמאי המסוגל להיעזר באסטרטגיות נכונות לשם התמודדות מול אתגרים לימודיים. פיליפ היקר: אני מודה, מעריכה ומוקירה לך.
המילים חסרות לי כדי להודות לך תודה תודה תודה!

אביטל אשר נולדה מחדש..

אריאל מירושלים ממליץ מאוד!

עשיתי אבחון אצל פיליפ מאבחון דידקטי ירושלים ואני ממליץ מאוד לפנות אליו. קיבלתי אבחון מקצועי ומקיף כולל המלצות לדרכי היבחנות המלצות למורים , המצלות להוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה. התהליך היווה עבורי קרש קפיצה לצורך התמודדות מול האתגרים הלימודיים.

אני מודה לפיליפ מאוד.

ענת

ברצוני להמליץ על אבחון דידקטי ירושלים. המרכז מנוהל על ידי פיליפ המאבחן, אדם ישר, סימפטי, איש מקצועי, בעל אמונה ביכולות הילד, היודע לתקשר עם ילדים ולהעלות את ביטחונם העצמי. האבחון שעשינו אצלו היה חשוב עבור התקדמותו של אביאל הבן שלנו.

אנו מרוצים מאוד משירות שקיבלנו.

ראובן ואתי מירושלים

ממליצים מאוד על אבחון דידקטי ירושלים: גם אנחנו ערכנו אבחון אצל פיליפ מאבחן דידקטי ירושלים ואנו מרוצים מאוד! האבחון מקיף, מקצועי, מפורט, כולל בתוכו המלצות לדרכי היבחנות, המלצות להורים, המלצות למורים ואסטרטגיות למידה עבור הילד. המאבחן נפגש עם צוות בית הספר ובנו תכנית מיוחדת עבור הבן שלנו. המאבחן שומר על קשר עם בית הספר והמורים ואף נותן ייעוץ. לסיכום אנו ממליצים להורים שיש להם ילד או ילדה עם קשיים לפנות לפיליפ הוא בטוח ידע לכוון אתכם בהצלחה!

תודה לפיליפ על הטיפול המסור בנתנאל! ראובן ואתי מירושלים.

מאיר

מרוצה מהשירות לכן ממליץ על אבחון דידקטי ירושלים!
הבן שלנו עבר אבחון אצל פיליפ מאבחן דידקטי ירושלים ובעקבות האבחון קיבלנו "בן חדש". לא ידעתי שלבן שלי יש כל כך הרבה יכולות וכישורים. רוב הזמן התמקדתי בקשיים שלו ובעיקר בכישלונות שהיו לו. אשתי תמיד אמרה "אלירן ילד חכם" אך אני עניתי "נו באמת את אמא שלו, ברור שאת חושבת כך". לאחר שאלירן נפגש עם פיליפ הוא חזר עם חיוך על הפנים ואמר : "אני חכם" "פיליפ אמר! ". יש לי דברים שעלי לשפר אבל אני יכול כי יש לי זיכרון טוב ואלמד איך להשתפר עם השיטות של פיליפ. כשנפגשנו לקבל את הדו"ח של האבחון הבנתי עד כמה לא הכרתי את יכולותיו ואת כישוריו של בני. היום ההסתכלות שלי עליו שונה ואני בטוח שהוא מרגיש שאני גאה בו ושזה משפיע על הדימוי העצמי שלו. לסיכום: אם אתם זקוקים לעשות אבחון לילד שלכם ואתם מחפשים איש מקצועי, אמין, ישר, בעל ניסיון רב ובעיקר גישה מיוחדת הרואה את הילד במרכז,

אנו ממליצים מאוד לפנות לפיליפ מאבחן דידקטי בירושלים.

רן מירושלים

אני בן 25 אחרי צבא משלים בגרויות ולפני לימודים אקדמאיים. עשיתי אבחון אצל פיליפ מאבחן דידקטי בירושלים ואני מרוצה מאוד. למרות שעשיתי כבר שני אבחונים כשהייתי בביה"ס, הפעם פיליפ נתן לי כלים להצליח ולהגיע להישגים. באבחונים הקודמים בקושי הסבירו לי במה אני חזק ומה עלי לעשות כדי ליעל את הלמידה. דיברו עם הוריי ואני לא הייתי בתמונה כלל. פיליפ ידע לזהות אצלי את כישוריי (הרבים כפי שהוא אמר)במקביל הוא הצביע על התחומים בהם עלי להתארגן אחרת ולעשות שימוש באסטרטגיות למידה יעילות יותר התואמות את מוקדי הכוח שלי( גם כאן אני מצטט אותו. הקיצור...

אל תוציאו את כספכם היקר סתם כדאי לפנות לפיליפ בטוח תהיו מרוצים כפי שאני מרוצה! הוא פשוט איש יקר ומיוחד!

ממליץ מאוד על אבחון דידקטי ירושלים!

אחלה מאבחן פשוט איש מיוחד! עשיתי איבחון אצל פיליפ והוא עזר לי מאוד יש לי הרבה קשיים בבצפר אבל הוא אמר לי איך לעשות ועכשיו אני משתפר. אני ימשיך להיפגש איתו כי הוא עוזר באמת!

מומלץ מאוד !פיליפ אתה תותח!! יוני מירושלים

צרו קשר

הצהרת נגישות